Půjčky nezaměstnaným online ihned
Hlavní stránka Nebankovní půjčky Co je to SMS půjčka Jak předejít exekuci Co dělat v dluhové pasti Co je to SOLUS
Pozor - důležité: Web byl založen v roce 2015, a tedy ne všechny články mohou odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka pro nezaměstnané hned

Jak získat výpis z registru dlužníků?

30.7.2014

V registru dlužníků je možné se octnout velice jednoduše. Je tedy dobré čas od času nechat zhotovit výpis z registru dlužníků, abyste věděli, jak si v tomto ohledu stojíte a zda jste nezapomněli splatit nějakou pohledávku. Registr vám v tomto může pomoct předejít nechtěné exekuci.

Na druhé straně pak pomáhá jiným subjektům, které si mohou zjistit, jak si jejich klienti stojí.

Jak se do registru dostanu?

Zápis v registru hned neznamená, že máte pohledávky tři měsíce po splatnosti. Hned při pořízení nového úvěru jste zapsáni do registru jako dlužník. I po splacení veškerých pohledávek tento zápis v registrech zůstává ještě čtyři roky. I v případě zamítnuté žádosti o úvěr, zůstávají o vás informace v registru ještě dalších šest měsíců.

Jak získám výpis?

Samozřejmě záleží na tom, z jakého registru chcete čerpat.

Pokud se jedná o bankovní či nebankovní registr klientských informací je nutné opatřit si formulář z oficiálního webu registru, vyplnit ho a s úředně ověřeným podpisem doručit na klientské centrum daného registru. Vyhotovení do 30 dnů vás vyjde na 100 Kč. V případě, že požadujete expresní vyhotovení do 24 hodin, vyjde vás na 200 korun.

V případě registru SOLUS je získání výpisu o něco jednodušší. Stačí zaslat elektronickou žádost o výpis z registru SOLUS. Po vyřízení vám přijde unikátní kód, díky němuž vám do minuty přijde výpis prostřednictvím SMS zprávy. Tato akce vyjde na 99 korun. Z tohoto registru je též možné zažádat poštou. Taková akce vyjde na 136 Kč.
Další témata:

Jak získat finanční prostředky na podnikání?Půjčky 100 000 – nabídka bankovních i nebankovních úvěrůCo dělat s dluhem za zdravotní pojištěníJak a kde sehnat penízeSměnka a její výhodyJak získat výpis z registru dlužníkůJak získat zpět své peníze?

Archiv článků:

Poslední záchrana pro ženy na MD - SMS půjčkaPůjčka Credium - informacePůjčky bez registru a bez poplatkůNa co je vhodné vzít si půjčkuRoční procentní sazba nákladůSMS půjčky - nové 2014Půjčka bez doložení příjmuPůjčky pro nezaměstnané "ihned" na účetExistují spolehlivé nebankovní úvěry?Americká hypotéka bez dokladu o příjmuOkamžitá půjčka ihned na účetCo s inzeráty typu "Půjčím 10.000 Kč každému a ihned"Měníme dodavatele energiíDalší informace:

Půjčka pro nezaměstnané hned může být rychlou pomocí v těžké životní situaci – další info také zde. Další informace o tématu půjček nezaměstnaným jsou v přehledné a jednoduché formě dostupné zde. Nejlevnější půjčka na finančním trhu je zde pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že nebudou za půjčené peníze platit víc, než je nutné.

© 2015 Rychlá-půjčka-pro-nezaměstnané.cz - Všechna práva vyhrazena.

Na těchto stránkách není možné sjednat úvěr. Web je pouze informativní.