Půjčky nezaměstnaným online ihned
Hlavní stránka Nebankovní půjčky Co je to SMS půjčka Jak předejít exekuci Co dělat v dluhové pasti Co je to SOLUS
Pozor - důležité: Web byl založen v roce 2015, a tedy ne všechny články mohou odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka pro nezaměstnané hned

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

15.6.2015

Ve snaze splatit stávající půjčku si hodně lidí vezme půjčku novou. U té už ale nebývají podmínky tak výhodné, a pokud jste se dostali do registru dlužníků, jsou šance na výhodný úvěr velmi omezené. Pokud pomocí úvěrů řešíte své staré závazky, není lehké se z této dluhové pasti dostat.

Soupis příjmů a výdajů

Jak postupovat, pokud vás vaše dluhy pronásledují i ve snech? Hlavním krokem je přestat se dále zadlužovat. Každá následující půjčka situaci jen zhoršuje. Sepište si všechny výdaje a příjmy. Pouvažujte, na čem lze ušetřit, a čeho se můžete vzdát. Promyslete, jak by bylo možno zvýšit příjmy.

Většinou je možnost vzít brigádu nebo se poohlédnout, alespoň dočasně, po druhém zaměstnání.

Komunikujte s věřiteli

Dělat, že se vás problémy netýkají, a ignorovat upomínky, není řešením. Problém vás dříve nebo později dostihne. Chytřejší je s věřiteli komunikovat, a zkusit s nimi domluvit jiný splátkový kalendář nebo snížení splátek.

Využijte poradenství

Ve větších městech bývají poradny, některé z nich poskytují služby i zadarmo (více například zde). Pomoci mohou i diskusní fóra a dluhové poradny na internetu. Odborníci pomohou sestavit dopis pro věřitele a také vhodný splátkový kalendář.

Vyhlaste osobní bankrot

Pokud se zdá situace bezvýchodná, je zde ještě šance v podobě vyhlášení osobního bankrotu. Ten má ale své podmínky. Musíte mít závazky u minimálně dvou věřitelů a být v prodlení se splátkami více než 30 dní. Návrh na oddlužení podáte u krajského soudu. V čem takové oddlužení spočívá? Po dobu 5 let budete mít k dispozici pouze životní minimum, a musíte zvládnout za tuto dobu uhradit minimálně 30 procent vašich dluhů. Pokud to zvládnete, zbytek vám bude prominut.

Další informace

Další rady a tipy co dělat v tíživé finanční situaci naleznete na stránkách Maxi-Půjčky.cz v sekci Infocentrum a finanční rádce. Najdete zde například rady na co si dávat pozor u půjček, jak se vyhnout exekuci nebo informace o registrech dlužníků v ČR.
Další témata:

Jak získat finanční prostředky na podnikání?Půjčky 100 000 – nabídka bankovních i nebankovních úvěrůCo dělat s dluhem za zdravotní pojištěníJak a kde sehnat penízeSměnka a její výhodyJak získat výpis z registru dlužníkůJak získat zpět své peníze?

Archiv článků:

Poslední záchrana pro ženy na MD - SMS půjčkaPůjčka Credium - informacePůjčky bez registru a bez poplatkůNa co je vhodné vzít si půjčkuRoční procentní sazba nákladůSMS půjčky - nové 2014Půjčka bez doložení příjmuPůjčky pro nezaměstnané "ihned" na účetExistují spolehlivé nebankovní úvěry?Americká hypotéka bez dokladu o příjmuOkamžitá půjčka ihned na účetCo s inzeráty typu "Půjčím 10.000 Kč každému a ihned"Měníme dodavatele energiíDalší informace:

Půjčka pro nezaměstnané hned může být rychlou pomocí v těžké životní situaci – další info také zde. Další informace o tématu půjček nezaměstnaným jsou v přehledné a jednoduché formě dostupné zde. Nejlevnější půjčka na finančním trhu je zde pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že nebudou za půjčené peníze platit víc, než je nutné.

© 2015 Rychlá-půjčka-pro-nezaměstnané.cz - Všechna práva vyhrazena.

Na těchto stránkách není možné sjednat úvěr. Web je pouze informativní.