Půjčky nezaměstnaným online ihned
Hlavní stránka Nebankovní půjčky Co je to SMS půjčka Jak předejít exekuci Co dělat v dluhové pasti Co je to SOLUS
Pozor - důležité: Web byl založen v roce 2015, a tedy ne všechny články mohou odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka pro nezaměstnané hned

Solus - nebankovní registr

24.8.2013

S názvem SOLUS už jste se možná setkali - v oblasti půjček a zejména nebankovních půjček je to poměrně řasto používaný pojem. SOLUS je registr dlužníků, což znamená, že jsou v něm shromažďovány data a informace o dlužnících, kteří měli v minulosti problémy se splácením půjčky. Do tohoto regsitru nahlíží při žádosti většina poskytovatelů půjček.

SOLUS

Společnost SOLUS vznikla v roce 1999 jako zájmové srdužení právnických osob. Jeho primárním posláním není dostávat žadatele do stresové situce z důvodu nepřidělení úvěru. Naopak - posláním této instituce je prevence - před tím, aby se lidé, kteří mají problémy se splácením půjček, ještě více nezadlužovali.

Ale samozřejmě také ochrana úvěrových a leasingových společností před neplatiči. V současné době jsou členy sdružení SOLUS vedle finančních společností také energetické nebo telekomunikační firmy.

SOLUS má část bankovní a nebankovní - v bankovní části jsou záznamy o klientech bank, kteří měli problémy se splácením, v nebankovní části jsou informace z nebankovního sektoru.

V registru SOLUS jsou uloženy pouze negativní záznamy, to znamená, že pokud své úvěry řádně splácíte, žádný záznam v registru SOLUS by o Vás veden být neměl. (Vedle SOLUSu jsou také registry, kde je vedeno i to, když splácíte poctivě a pak Vám to třeba zvýší šanci na další půjčku).

Výpis z registru SOLUS

Každého asi bude zajímat, zda a jaké informace jsou o něm v registru dlužníků vedeny. Pokud se chcete dozvědět, zda máte nebo nemáte záznam v tomto registru, můžete podat písemnou žádost s ověřeným podpisem, který zašlete na adresu sdružení SOLUS.

Po zaplacení správního poplatku Vám bude sděleno, zda máte nebo nemáte v registru zápis a pokud ano, která instituce a kdy zde tento záznam vložila. Výpis poštou Vás přijde na cca 200 Kč, výpis prostřednictvím SMS přijde kolem stovky. Více informací na www.solus.cz
Další témata:

Jak získat finanční prostředky na podnikání?Půjčky 100 000 – nabídka bankovních i nebankovních úvěrůCo dělat s dluhem za zdravotní pojištěníJak a kde sehnat penízeSměnka a její výhodyJak získat výpis z registru dlužníkůJak získat zpět své peníze?

Archiv článků:

Poslední záchrana pro ženy na MD - SMS půjčkaPůjčka Credium - informacePůjčky bez registru a bez poplatkůNa co je vhodné vzít si půjčkuRoční procentní sazba nákladůSMS půjčky - nové 2014Půjčka bez doložení příjmuPůjčky pro nezaměstnané "ihned" na účetExistují spolehlivé nebankovní úvěry?Americká hypotéka bez dokladu o příjmuOkamžitá půjčka ihned na účetCo s inzeráty typu "Půjčím 10.000 Kč každému a ihned"Měníme dodavatele energiíDalší informace:

Půjčka pro nezaměstnané hned může být rychlou pomocí v těžké životní situaci – další info také zde. Na stránkách Maxi-Půjčky.cz najdete kromě informací o půjčkách pro nezaměstnané ihned také řadu online žádostí o dostupné půjčky. Další informace o tématu půjček nezaměstnaným jsou v přehledné a jednoduché formě dostupné zde. Nejlevnější půjčka na finančním trhu je zde pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že nebudou za půjčené peníze platit víc, než je nutné.

© 2015 Rychlá-půjčka-pro-nezaměstnané.cz - Všechna práva vyhrazena.

Na těchto stránkách není možné sjednat úvěr. Web je pouze informativní.