Půjčky nezaměstnaným online ihned
Hlavní stránka Nebankovní půjčky Co je to SMS půjčka Jak předejít exekuci Co dělat v dluhové pasti Co je to SOLUS
Pozor - důležité: Web byl založen v roce 2015, a tedy ne všechny články mohou odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka pro nezaměstnané hned

Jak a kde sehnat peníze

Potřebujete více peněz? Pak budete muset podniknout určité kroky, samy vám do klína určitě nespadnou.

Evidujte veškeré výdaje a příjmy

Zkuste si po určitou dobu zapisovat pečlivě všechny, i sebemenší, výdaje a příjmy. Uvidíte, kde vám peníze „protékají mezi prsty“ a kolik vlastně měsíčně za co utratíte. Některé náklady jdou jistě omezit, alespoň přechodně.

Změna zaměstnání nebo žádost o vyšší plat

Pokud vám peníze z vašeho zaměstnání nepostačují, můžete zkusit požádat nadřízeného o zvýšení platu, nebo se rovnou začít poohlížet o lépe placené práci. Pozor ale, abyste nerozvážným nebo neprofesionálním chováním nepřišli o tu stávající.

Domluvte si brigádu

K současnému zaměstnání si můžete vzít přivýdělek, bývá to většinou náročné časově, ale po omezenou dobu je práci a brigádu možné skloubit. Variantou jsou i příležitostné přivýdělky. Umíte něco opravdu dobře? Nabídněte své služby ostatním. Určitým přivýdělkem je i prodej věcí, které už nepotřebujeme.

Ušetřete na provozu domácnosti

V běžném provozu domácnosti se dá poměrně dobře ušetřit, především na vodě a elektřině. Vyměňte staré spotřebiče a žárovky za úspornější, vyřešte kapající kohoutky a protékající záchod, nenechávejte zbytečně puštěnou vodu nebo rozsvícená světla, pořiďte si úspornou sprchovou hadici, možných kroků je opravdu hodně.

Nenakupujte zbytečnosti

S šetřením jde ruku v ruce důkladné rozmyšlení každého nákupu. Opravdu danou věc potřebuji? Nemám už doma podobnou, nebo nedá se sehnat jinde levněji?

Půjčka

Vzít si půjčku by neměla být vaše první myšlenka, ovšem někdy může aktuálně nepříznivou finanční situaci vyřešit. Větší půjčka je vhodná, pokud nemáme hotovost na vyšší výdaj, malá a rychlá nebankovní půjčka se zase hodí na nižší neočekávané výdaje, nejlépe se splacením při další výplatě. Vždy si ale dobře spočítejte, zda budete mít dostatečnou rezervu na měsíční splátky.


Náš tip: Dnes je velice módní prodej věcí přes bazary. Můžete zkusit prodat věci, které již doma nevyužíváte, např. oblečení či hračky, z nichž vaše děti odrostly, a získat tak nějaké peníze. Také můžete bazarů využít k nákupu za výhodnější peníze - ušetříte a ještě recyklujete. Kromě bazarů typu Sbazar.cz či Bazoš.cz je dnes velice populární služba Marketplace na Facebooku nebo regionální bazarové skupinky tamtéž.
Další témata:

Jak získat finanční prostředky na podnikání?Půjčky 100 000 – nabídka bankovních i nebankovních úvěrůCo dělat s dluhem za zdravotní pojištěníJak a kde sehnat penízeSměnka a její výhodyJak získat výpis z registru dlužníkůJak získat zpět své peníze?

Archiv článků:

Poslední záchrana pro ženy na MD - SMS půjčkaPůjčka Credium - informacePůjčky bez registru a bez poplatkůNa co je vhodné vzít si půjčkuRoční procentní sazba nákladůSMS půjčky - nové 2014Půjčka bez doložení příjmuPůjčky pro nezaměstnané "ihned" na účetExistují spolehlivé nebankovní úvěry?Americká hypotéka bez dokladu o příjmuOkamžitá půjčka ihned na účetCo s inzeráty typu "Půjčím 10.000 Kč každému a ihned"Měníme dodavatele energiíDalší informace:

Půjčka pro nezaměstnané hned může být rychlou pomocí v těžké životní situaci – další info také zde. Další informace o tématu půjček nezaměstnaným jsou v přehledné a jednoduché formě dostupné zde. Nejlevnější půjčka na finančním trhu je zde pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že nebudou za půjčené peníze platit víc, než je nutné.

© 2015 Rychlá-půjčka-pro-nezaměstnané.cz - Všechna práva vyhrazena.

Na těchto stránkách není možné sjednat úvěr. Web je pouze informativní.