Půjčky nezaměstnaným online ihned
Hlavní stránka Nebankovní půjčky Co je to SMS půjčka Jak předejít exekuci Co dělat v dluhové pasti Co je to SOLUS
Pozor - důležité: Web byl založen v roce 2015, a tedy ne všechny články mohou odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka pro nezaměstnané hned

Co je to SMS půjčka

14.9.2013

Půjčky mohou být na částky různé velikosti - někdo potřebuje půjčit půl milionu na nové auto, někdo potřebuje 100000 na vybavení domácnosti, ale někdy se dostaneme do situace, kdy nám schází třeba 2000 Kč před výplatou a není nikdo, kdo by nám mohl půjčit.

Navíc zrovna můžeme být bez práce - a tedy bez prokazatelného příjmu, případně mít ještě z minulosti "škraloup" v registru dlužníků. Víme, že za dva týdny peníze mít budeme a půjčku budeme schopni splatit, teď nám ale nikdo nepůjčí. Opravdu nikdo?

SMS půjčka - malá, krátkodobá a rychlá

Na takovéto situace pamatují menší nebankovní společnosti, které poskutují malé, rychlé, krátkodobé a hlavně dostupné půjčky. O tyto půjčky se žádá pomocí online fomruláře nebo SMSky - odtud označení SMS půjčky - a první u nás s tímto typem mikroúvěru byla finská společnost Ferratum - odtud druhý název finská půjčka.

Jak to funguje?

U většiny SMS půjček je postup velmi podobný. Pomocí SMS, ale ještě lépe prostřednictvím online fomuláře podáte žádost o půjčku. Tato Vaše žádost bude obratem vyhodnocena (zpravidla již do 10 minut) a vy se prostřednictvím SMS na svém mobilu dozvíte, zda půjčku dostanete či nikoliv. Pak už jen pošlete potvrzovací SMS a můžete očekávat peníze (poštovní složenkou nebo převodem na bankovní účet).

První půjčka jen 3000, pak víc

Protože SMS společnosti půjují i rizikovým klientům, a to bez ručitele a zástavy, musí se nějak jistit. Proto je první půjčka omezena například částkou 3000 Kč a dobou splatnosti 15 dní (u společnosti Ferratum), pokud první půjčku řádně a včas splatíte, můžete si následně zažádat o půjčku vyšší. Maixmální řástka, kterou si lze pomocí SMS půjčky půjčit, je zpravidla 10000 nebo 12000 Kč, u některých společností i více.


Věděli jste? Doba, po kterou odvádíme důchodové pojištění, je významným faktorem ovlivňujícím výši našeho starobního důchodu. Ne všechna období našeho života se však započítávají. Od roku 2010 to je doba studia, dále pak práce na dohodu o provedení práce či o pracovní činnosti (do daných finančních limitů), doba evidence na ÚP, nepobíráme-li již určenou dobu podporu v nezaměstnanosti. Také se nezapočítává doba, kdy pobíráme invalidní důchod I. a II. stupně. Pokud žena zůstane po rodičovské dovolené doma s dítětem, ve věku dítěte od 4 do 7 let (v případě dvou dětí do 15 let staršího z dětí) taktéž důchodové pojištění neodvádí.
Další témata:

Jak získat finanční prostředky na podnikání?Půjčky 100 000 – nabídka bankovních i nebankovních úvěrůCo dělat s dluhem za zdravotní pojištěníJak a kde sehnat penízeSměnka a její výhodyJak získat výpis z registru dlužníkůJak získat zpět své peníze?

Archiv článků:

Poslední záchrana pro ženy na MD - SMS půjčkaPůjčka Credium - informacePůjčky bez registru a bez poplatkůNa co je vhodné vzít si půjčkuRoční procentní sazba nákladůSMS půjčky - nové 2014Půjčka bez doložení příjmuPůjčky pro nezaměstnané "ihned" na účetExistují spolehlivé nebankovní úvěry?Americká hypotéka bez dokladu o příjmuOkamžitá půjčka ihned na účetCo s inzeráty typu "Půjčím 10.000 Kč každému a ihned"Měníme dodavatele energiíDalší informace:

Půjčka pro nezaměstnané hned může být rychlou pomocí v těžké životní situaci – další info také zde. Na stránkách Maxi-Půjčky.cz najdete kromě informací o půjčkách pro nezaměstnané ihned také řadu online žádostí o dostupné půjčky. Další informace o tématu půjček nezaměstnaným jsou v přehledné a jednoduché formě dostupné zde. Nejlevnější půjčka na finančním trhu je zde pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že nebudou za půjčené peníze platit víc, než je nutné.

© 2015 Rychlá-půjčka-pro-nezaměstnané.cz - Všechna práva vyhrazena.

Na těchto stránkách není možné sjednat úvěr. Web je pouze informativní.