Půjčky nezaměstnaným online ihned
Hlavní stránka Nebankovní půjčky Co je to SMS půjčka Jak předejít exekuci Co dělat v dluhové pasti Co je to SOLUS
Pozor - důležité: Web byl založen v roce 2015, a tedy ne všechny články mohou odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka pro nezaměstnané hned

Dluží vám někdo peníze? Poradíme, jak je z něho dostat!

14.4.2014

Půjčit někomu peníze je velmi ošemetná věc, kterou byste si měli dobře rozmyslet a pečlivě zvážit všechna pro a proti. Nespočet lidí se již tímto rozhodnutím spálilo – jednoduše půjčili peníze člověku, který následně nesplácel ani nereagoval na upomínky.

Bohužel takové věci se dějí dnes a denně, proto je třeba mít se na pozoru. Pokud máte podobnou zkušenost i vy, nechte si dnešním článkem poradit, jak vaše peníze opět získat zpět!

Myslete dopředu a buďte o krok před dlužníkem

Ještě před půjčením samotných peněz je dobré myslet na pojistku, která pro vás bude v případě potřeby jistotou a ochranou. Doporučujeme vám pojistit se proti neschopnosti splácet a svou půjčku tak zajistit zástavním právem nebo ručením. Zástavní právo vám dá jistotu, že se dlužník zaručí majetkem a pokud nebude splácet, budete moci zastavený majetek žádat v dražbě.

Nenechte se opít rohlíkem

Možná jste půjčili peníze kamarádovi a přijde vám hloupé jej upozorňovat, že by měl svůj závazek splácet. Pamatujte ale, že jde o vaše finance a buďte proto neoblomní – jednoduše se nenechte opít rohlíkem a trvejte na pravidelnosti splácení. Několik dní před splátkou můžete dlužníka jemně upozornit na to, že vám musí dát další splátku a pokud přijde s výmluvami, nedejte na ně. Klidně jej upozorněte i na možné sankce a trvejte na tom, že vám splátku dá.

Jak si poradit s odmlčením ze strany dlužníka

Snažíte se zkontaktovat s dlužníkem, ale on na vaše zprávy nebo telefonní hovory nereaguje? Tento jev je častý a představuje nepříjemné problémy především pro vás. Proto se neváhejte obrátit s žádostí o pomoc na společnost zabývající se vymáháním pohledávek. Díky tomu zvýšíte své šance, že vám dlužník peníze vrátí, neboť takové společnosti svému řemeslu rozumí, s dlužníky se nepárají a vědí, co na ně platí.Někdy je skutečně nejlepším řešením nedat na naléhání vašich známých a peníze prostě nepůjčit. Můžete jim ale doporučit například portál Maxi-Půjčky.cz, kde naleznou spoustu tipů, kde si peníze vypůjčit i za velmi výhodných podmínek či bez nahlížení do registru dlužníků. Online zde.
Další témata:

Jak získat finanční prostředky na podnikání?Půjčky 100 000 – nabídka bankovních i nebankovních úvěrůCo dělat s dluhem za zdravotní pojištěníJak a kde sehnat penízeSměnka a její výhodyJak získat výpis z registru dlužníkůJak získat zpět své peníze?

Archiv článků:

Poslední záchrana pro ženy na MD - SMS půjčkaPůjčka Credium - informacePůjčky bez registru a bez poplatkůNa co je vhodné vzít si půjčkuRoční procentní sazba nákladůSMS půjčky - nové 2014Půjčka bez doložení příjmuPůjčky pro nezaměstnané "ihned" na účetExistují spolehlivé nebankovní úvěry?Americká hypotéka bez dokladu o příjmuOkamžitá půjčka ihned na účetCo s inzeráty typu "Půjčím 10.000 Kč každému a ihned"Měníme dodavatele energiíDalší informace:

Půjčka pro nezaměstnané hned může být rychlou pomocí v těžké životní situaci – další info také zde. Další informace o tématu půjček nezaměstnaným jsou v přehledné a jednoduché formě dostupné zde. Nejlevnější půjčka na finančním trhu je zde pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že nebudou za půjčené peníze platit víc, než je nutné.

© 2015 Rychlá-půjčka-pro-nezaměstnané.cz - Všechna práva vyhrazena.

Na těchto stránkách není možné sjednat úvěr. Web je pouze informativní.