Půjčky nezaměstnaným online ihned
Hlavní stránka Nebankovní půjčky Co je to SMS půjčka Jak předejít exekuci Co dělat v dluhové pasti Co je to SOLUS
Pozor - důležité: Web byl založen v roce 2015, a tedy ne všechny články mohou odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka pro nezaměstnané hned

Exekuce - jak se jí vyhnout

18.4.2014

Když už nám exekutor chodí v doprovodu policie po bytě nebo domě, je asi pozdě "bycha honiti" a rozhodně nemá cenu snažit se exekutorovi fyziky bránit ve výkonu exekuce. Mimo jiné má status veřejného činitele a taková facka exekutorovi nás může přijít hodně draho.

Co tedy s exekucí dělat? Nejlepší je se do exekuce vůbec nedostat. Ale i když už exekuce běží, ještě není vše ztraceno.

Prevence

Abychom se vyhnuli spárům exekutora, měli bychom si dávat velmi dobrý pozor na to, co podepisujeme a k čemu se zavazujeme. Jeden podpis bez důkladného přečtení "chytře" napsané smlouvy o půjčce může být objednávkou exekuce. Pokud si bereme půjčku nebo úvěr - a může se jednat i o kreditní kartu, platební kartu s kontokorentem - vždy si musíme důkladně přečíst smlouvu, kterou podepisujeme a všemu porozumět.

Pokud se nás obchodní zástupce bude snažit odbýt, raději od půjčky upusťmě a jděme jinam. Pozor - rizikové nejsou jen půjčky. Do exekuce se můžeme dostat i závazkem u mobilního operátora nebo nezaplacením zdravotního nebo sociálního pojištění.

Zkrátka musíme být na pozoru a pokud si nejsme zcela jisti, že postupujeme správně, můžeme se poradit třeba v některé z bezplatných finančních poraden.

Když už je exekutor na návštěvě

Pokud už exekuce probíhá a po kvartýru nám chodí cizí chlap s dvěma policisty a na vybavení domácnosti nám lepí samolepky s kulatými razítky, je lepší zachovat chladnou hlavu. V této situaci máme přibližně dvě možnosti:

1. Napadnout exekuční rozhodnutí s argumentem, že už dluh uhrazen byl - to ovšem v případě, kdy jsme opravdu dluh uhradili a exekuce byla nařízena omylem

2. Požádat o odklad exekuce z toho důvodu, že se dlužník do této situace dostal bez své viny a exekuce má obzvláště negativní dopad na příslušníky jeho rodiny. Podmínkou zde je, že věřitel tímto odkladem nebude vážně poškozen. Tím můžeme získat čas, během kterého se můžeme snažit domluvit s věřitelem na splacení a udělat vše pro to, abychom dluh během odkladu dokázali splatit.


Hrozí-li nám exekuce, braňme se všemi možnými způsoby:

  • Komunikujme s věřiteli
  • Domluvme se s exekutorem na splátkovém kalendáři
  • Udělejme si přehled všech svých závazků
  • Využijme například refinancování stávajících půjček
  • Nedělejme mrtvé brouky, přebírejme poštu a zvedejme telefonyDalší témata:

Jak získat finanční prostředky na podnikání?Půjčky 100 000 – nabídka bankovních i nebankovních úvěrůCo dělat s dluhem za zdravotní pojištěníJak a kde sehnat penízeSměnka a její výhodyJak získat výpis z registru dlužníkůJak získat zpět své peníze?

Archiv článků:

Poslední záchrana pro ženy na MD - SMS půjčkaPůjčka Credium - informacePůjčky bez registru a bez poplatkůNa co je vhodné vzít si půjčkuRoční procentní sazba nákladůSMS půjčky - nové 2014Půjčka bez doložení příjmuPůjčky pro nezaměstnané "ihned" na účetExistují spolehlivé nebankovní úvěry?Americká hypotéka bez dokladu o příjmuOkamžitá půjčka ihned na účetCo s inzeráty typu "Půjčím 10.000 Kč každému a ihned"Měníme dodavatele energiíDalší informace:

Půjčka pro nezaměstnané hned může být rychlou pomocí v těžké životní situaci – další info také zde. Na stránkách Maxi-Půjčky.cz najdete kromě informací o půjčkách pro nezaměstnané ihned také řadu online žádostí o dostupné půjčky. Další informace o tématu půjček nezaměstnaným jsou v přehledné a jednoduché formě dostupné zde. Nejlevnější půjčka na finančním trhu je zde pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že nebudou za půjčené peníze platit víc, než je nutné.

© 2015 Rychlá-půjčka-pro-nezaměstnané.cz - Všechna práva vyhrazena.

Na těchto stránkách není možné sjednat úvěr. Web je pouze informativní.