Půjčky nezaměstnaným online ihned
Hlavní stránka Nebankovní půjčky Co je to SMS půjčka Jak předejít exekuci Co dělat v dluhové pasti Co je to SOLUS
Pozor - důležité: Web byl založen v roce 2015, a tedy ne všechny články mohou odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka pro nezaměstnané hned

Nebankovní půjčky v ČR

16.3.2015

Finanční trh je možné rozdělit na dvě části - bankovní a nebankovní. Bankovní sektor tvoří banky, na nebankovním trhu pak můžeme najít nejrůznější finanční společnosti, které nabízejí širokou škálu produktů. Nebankovních společností je mnoho, od těch největších a nejznámějších až po malé a neznámé. Dále zde můžeme zařadit také jednotlivce - soukromé osoby, kteří poskytují finanční služby.

Jaká je situace na bankovním trhu?

Pro bankovní půjčky je typické, že jsou sice levné - mají nízký úrok a nízké RPSN - ale jsou bohužel také hůře dostupné. Banky si potrpí na prověřování svých klientů a pokud nemáte prokazatelný příjem, tak to ve většině případů můžete v bance "zabalit".

A pokud se můžete "pochlubit" záznamem v registru dlužníků, tak na banky zapomeňte rovnou. Každá neúspěšná žádost u banky se do registru zapisuje a vystavujete se tak jen prodlužování vašeho negativního zápisu.

Jde to i bez doložení příjmů a bez registru

Situace na nebankovním trhu je ale zcela odlišná. Pravda sice je, že některé nebankovní společnosti požadují dokládání Vašeho příjmu a nahlížejí do registrů. Mimo to je zde ale i nepřeberné množství těch, které si kontrolu Vaší výplaty dovedou odpustit a některé ani nezajímá, jaké "zajímavosti" o Vás vedou registry dlužníků. Cenou za poskytnutí jejich produktů pak je vyšší úroková sazba a potenciální větší poplatky v případě problémového splácení.

Značka: Dostupnost a rychlost

Nebankovní půjčky jsou tak dostupnější než půjčky bankovní. Další výhodou je rychlost, s jakou můžete nebankovní půjčku získat. Jestliže Vás banka zavalí množstvím papírů, které je potřeba vyplnit, podepsat a nechat potvrdit, u většiny nebankovních půjček Vám bude stačit občanský průkaz, popřípadě řidičák nebo jiný doklad totožnosti, a podpis jednoduché smlouvy. V mnoha případech to vše vyřídíte dokonce ze svého obývacího pokoje.


Věděli jste, že...
... si lidé velice často při sjednávání půjčky neporovnávají nabídky více společností? Přitom je to dnes tak jednoduché, stačí na internetu přes vyhledávač najít online kalkulačky. Bývají pravidelně aktualizované a dokážou ušetřit nemálo peněz na úrocích a poplatcích.
Další témata:

Jak získat finanční prostředky na podnikání?Půjčky 100 000 – nabídka bankovních i nebankovních úvěrůCo dělat s dluhem za zdravotní pojištěníJak a kde sehnat penízeSměnka a její výhodyJak získat výpis z registru dlužníkůJak získat zpět své peníze?

Archiv článků:

Poslední záchrana pro ženy na MD - SMS půjčkaPůjčka Credium - informacePůjčky bez registru a bez poplatkůNa co je vhodné vzít si půjčkuRoční procentní sazba nákladůSMS půjčky - nové 2014Půjčka bez doložení příjmuPůjčky pro nezaměstnané "ihned" na účetExistují spolehlivé nebankovní úvěry?Americká hypotéka bez dokladu o příjmuOkamžitá půjčka ihned na účetCo s inzeráty typu "Půjčím 10.000 Kč každému a ihned"Měníme dodavatele energiíDalší informace:

Půjčka pro nezaměstnané hned může být rychlou pomocí v těžké životní situaci – další info také zde. Na stránkách Maxi-Půjčky.cz najdete kromě informací o půjčkách pro nezaměstnané ihned také řadu online žádostí o dostupné půjčky. Další informace o tématu půjček nezaměstnaným jsou v přehledné a jednoduché formě dostupné zde. Nejlevnější půjčka na finančním trhu je zde pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že nebudou za půjčené peníze platit víc, než je nutné.

© 2015 Rychlá-půjčka-pro-nezaměstnané.cz - Všechna práva vyhrazena.

Na těchto stránkách není možné sjednat úvěr. Web je pouze informativní.